09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 60A
+48 (24) 264 33 71
ppoz@ogniowy.com.pl

Usługi / Projektowanie systemów PPOŻ


Oferujemy Państwu profesjonalną, kompleksową obsługę w zakresie projektowania systemów ochrony przeciwpożarowej, wykonawstwa dokumentacji eksploatacyjnej budynków jak również  ekspertyz ochrony przeciwpożarowej

Celem naszego biura jest obsługa w każdym zakresie związanym z ochroną przeciwpożarową budynków od projektów budowlanych po branżowe opracowania specjalistyczne.

Zespół branżystów pracujący nad naszymi zleceniami dysponuje wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą, atuty te pozwalają w sposób najbardziej ekonomiczny spełnić stawiane nam, przepisami prawnymi, wymogi dotyczące prawidłowego projektowania. Służymy również fachową poradą w rozwiązywaniu problemów związanych z ochroną przeciwpożarową, wynikających w trakcie realizacji inwestycji, które niejednokrotnie zaskakują inwestorów i powodują nieprzewidziane, często dodatkowe koszty. 

Nasze wsparcie w takich sytuacjach powoduje minimalizacje tych niepożądanych obciążeń, pozwalając jednocześnie na prawidłowe funkcjonowanie realizowanych obiektów. Nasza fachowa wiedza i doświadczenie pomagają nie tylko przy projektowaniu nowych budynków, jak również podczas dostosowywania już istniejących obiektów do spełniania nowych funkcji, czyli zmiany przeznaczenia obiektu budowlanego. Tylko pełna wiedza branżowa i profesjonalizm naszych pracowników pomogą bez pomyłek i dodatkowych kosztów przebrnąć przez etap przygotowania projektów inwestycji.

Dokumentacje eksploatacyjne obiektów podlegające czasowej aktualizacji, wynikające z przepisów Prawa Budowlanego i przepisów branżowych są podstawowymi zadaniami jakie wykonujemy od 15 lat obsługując lokalny rynek. Opracowujemy m.in.: Instrukcje Bezpieczenstwa Pożarowego wykonywane zgodnie z Rozporządzeniem MSWiA z dn. 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. nr 109, poz. 719 z dnia 22.06.2010r.).

Nasza oferta obejmuje m.in.:

- Wykonawstwo dokumentacji wymaganych podczas eksploatacji obiektów. 
- Projektowanie nowych systemów ochrony przeciwpożarowej. 
- Doradztwo podczas procesu projektowego zewnętrznych jednostek. 

Korzyści z nawiązanej współpracy serwisowej: 

- Projekty zgodne z wymaganiami przepisów. 
- Gwarancja fachowej obsługi dzięki rzetelnej wiedzy technicznej. 
- Szybkość działania ograniczona jedynie potrzebami klienta. 

Oferujemy Państwu nasze usługi projektowe w zakresie:

- Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego 
- Dokumentów Zabezpieczenia Przed Wybuchem 
- Ekspertyz i specjalistycznych opracowań z zakresu ochrony przeciwpożarowej (instalacji hydrantowych, tryskaczowych i zraszaczowych, stałych i półstałych instalacji gaśniczych)
- Systemów sygnalizacji pożaru SSP
- Systemów wykrywania i sygnalizacji wycieków gazu GAZEX
- Oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego
- Systemów wentylacji pożarowej (oddymiania)
- Dźwiękowych systemów ostrzegawczych DSO
- Drzwi, bram, żaluzji, rolet i okien przeciwpożarowych.

Skontaktuj się z nami


Usługi Pożarnicze 
Tomasz Łydkowski Sp. z o. o.

09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 60A

+48 24 264 33 71
+48 695 060 094
+48 601 486 316
+48 693 199 777

FAX: +48 24 366 98 99

Godziny otwarcia:
pon - pt: 07.00 - 16.00
sob: 08.00 - 12.00

ppoz@ogniowy.com.pl

www.ogniowy.com.pl